Noutăți

Proiect phpbb in ipb

mr.franta

Administrator
Membru personal
Administrator
Membru
Salut multi nu stiu dar eu de mai bine de 7 ani de zile sunt utilizator forumgratuit si cam asta este pasiunea mea cea mai mare dupa counter-strike si photoshop.
Astazi am decis sa incerc ceva nou,sa transform o tema phpbb sa arate ca o tema ipb .

Imi este cam straina platforma mai ales in vedere ca eu stiu doar html/css iar aici contine mult php ca care sunt paralel.
Dar nu ma dau batut merg pana la capat.

Ideea este alta: Poate un utilizator forumgratuit sa faca o tema premium? Sa vedem!!
Pareri?

Am uitat sa fac un print screen dar am luat o imagine de pe internet
Cam asa arata tema fara modificari

w0Lv3r1Ne

membru
Membru
Salutari! Eu am un forum si folosesc aceasta platforma! Imi poti da tema, dupa ce o termini?
Apropo, iti apreciez munca si te cunosc, pentru ca am avut multe forum-uri gratuite, cu diferite teme creeate de tine. :)

mr.franta

Administrator
Membru personal
Administrator
Membru
Salut volverine,din pacate am facut o mica porcarie si am renuntat la proiectul acesta.
Ca sa fie mai exact am facut upload din gresala la template-urile default intr-o seara asa ca am pierdut tot ce am facut.
Din fericire m-am apucat de o alta tema de gaming pe negru,cred ca o stii: deflection (ipb) dar in varianta phpbb.
Momentan mai am de lucru la ea ca mai lucrez si la o comunitate noua,detalii iti pot spune numai in privat sa nu fac reclama.
Iti multumesc pentru aprecierile tale.

Sus