Noutăți

cerere unban cocos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

COCOS

membru
Membru
  • Nick :cocos
  • IP :46.214.152.34
  • SteamID (status in consola ) :STEAM_1:0:1616479956
  • Data/Ora/Harta :css dust2 go
  • Motivul :cheat5 si aim asa a zis ....imi face probleme mouse-ul si tasta la leptop nici de cum aim ....
  • Adminul de la care ati primit ban :herodot
  • Dovada ( print consola )
  • Scanare WG :
joc cu GooGa de pe acelasi ip si a luat5 si el ban automat ....sper sa se rezolve problema si astept sa imi dea demo ca lam cerut pe server si a zis ca nu il da ca ast5eapta cerere unban

GooGa

membru
Membru
hai cu demo herodot ca vreau sa il vad ,,,,a jucat si aseara si mai in urma si nu a zis nimeni ca are cheats si de astea

ai dat ban pe ip am si eu ban pe server ....

GooGa

membru
Membru
coaie ala e aim iti filmez ca asa merge mousul pe fata de masa daca avea aim dadea numai cap dar la cata experienta ai ......

ma las de cs daca ala e de la aim ....

e usor sa dai ban dar mai intai uitate mai bn ....

astept sa se uite cineva pe astea ca sunt niste cacaturi astea

uite aici ce inseamna aim ,asta poti zice ca are aim ma ,parerea mea ia si mai invata sa adminezi

Ultima editare:

herodot

Co-Owner - STAR.UXG.RO
Admin Server
Membru
Nu știu câtă experiențăai tu dacă trăiești cu impresia că aim se setează doar pe cap. Se poate seta și pe body "coaie". Vrajeala cu fața de masă nu o cred. Dacă făceam demo pe toate rundele cât m am uitat pe el înlăturam orice dubiu.
O seară faină discuția mea cu tine se oprește aici, avem opinii diferite și prelungim polemica inutil.
Tind să cred că nu știai ce face fratitu în cealaltă cameră și îți acord prezumția de nevinovăție, dar ce am văzutla fratitu în rundele alea numa curăț nu era.

XqZ^_

Fondator UXG
Membru personal
Fondator
Administrator
Membru
GooGa la cum vb cu coaie chesti astea mie nu îmi plac. O sa ma uit și eu la demo și vad și problema e ca vb prea urat și vad ca se suferă mult.. plus ca faci și dublu post

Seval

Founder UXG
Membru personal
Fondator
Administrator
Membru
Nu are aim, doar ca, limbajul Goga nu este adecvat pentru comunitatea noastra. Respecta si vei fi respectat. Pentru aceasta cerere ai Pro la Unban.

GooGa

membru
Membru
frate sa dea unban la ip sa ma lase sa joc .....cum naiba sa zici ca are aim cand are un ..cacat de mouse.. care deabia merge ,sami dea unban la ip si sai lase banul pe steam lui daca el crede ca ala e aim ...scz de limbaj dar punete in locul meu si iti garantez eu ca tot asa procedezi ....
inloc sa joc linistit pe server stau si ma contrazic cu el aici si mai fac si alte prostii ....cand nu tie clar mai bn intrebi un admin in grad mai mare sau unu cu experienta ca asa da ban la playeri aiurea ..
inca odata scz de limbaj !

paz

Co-Owner - STAR.UXG.RO
Admin Server
Membru
Pro unban , in demo cu numele COCOS1 cand apuca sa traga gloantele se duc fix pe langa inamic si nu sare pe capul inamicului. Daca era sa aibe silent aim ii sarea pe gat/piept/maini/picioare. In ultimul demo in care il omoara pe green a tras pe om , deci a facut kill, e logic. Nu stiu unde ai vazut tu aim.

kinderu

Supervizior -STAR.UXG.RO
Admin Server
Membru
Din ce demo-uri ne-ai trimis, nu are aim. Trebuia sa stai mai mult pe el sa iasa macar cateva runde.

PRO UNBAN

XqZ^_

Fondator UXG
Membru personal
Fondator
Administrator
Membru
1585162593999.png unban important e dac stai cu fratetu pe accelasi net sau in acceasi camera chiar te rog sa nu faceti monitor sau eu stiu altceva T/C banu a fost scos

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

Sus