Jump to content

Bun venit pe UxG ~ Ultra X Gaming
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți cu postări la subiectele existente, să oferiți reputație colegilor, să obțineți propriul mesager privat, să vă actualizați statusul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Loghează-te aici - in caz contrar Crează un cont gratuit astăzi!
Photo

Cerere Unban BruTalRekT

• This topic is locked This topic is locked
9 replies to this topic

BruTalRekT

BruTalRekT

Membru nou

• Membru
  • Pip
  • 5 posts

aici dovada ca nu am nimic . nu imi place sa fiu acuzat degeaba :https://imgur.com/a/I3VWWGY

XqZ^_

XqZ^_

Fondator UXG

• Fondator UXG
  • 185 posts
  • LocationRomania

poze a facut ... din cate stiu se face ss 5 + scan wg 

Brutal ai de pus 3 poze aici te rog plus scanarea wg si se va scoate banu :)

6FRIXlp.png iti cumperi pe steam cs 1.6 boss :) nu e vina noastra ca tie nu iti salveaza pozele 

Aici e OlteanClan # Rezist

Aici e OlteanClan # Rezist

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 13 posts

Salut , ti-am facut poze , am stat dupa tine cele 3 minute necesare , nu ai raspuns nimic ( ca o mai lungeam si te ajutam daca era nevoie ) asa ca ti-am dat ban pentru neprezentarea pozelor

Iti poti lua cs.16 pe steam , nu e vina noastra ca nu ti se salveaza pozele ,  din partea mea ai6FRIXlp.pngvedem si pararea colegilor mei , zi buna. 

BruTalRekT

BruTalRekT

Membru nou

• Membru
  • Pip
  • 5 posts

ai facut pozele ,mai bagat spec mi leai cerut ,am spus daca iti pot da wg ca nu mi se salveaza pozele in cs strike , si tu ai spu „atunci pa„

CLaTiTa

CLaTiTa

Administrator UXG

• Fondator UXG
  • 326 posts
  • LocationWhite Julia

Ai o versiune de CS 1.6 plina de cfg-uri (aiureli din pct meu de vedere) si da mai stiu cateva persoane carora l-i s-au facut poze si pozele nu s-au salvat . Dar am prins si eu unu asa ,care zicea ca nu se salveaza pozele i-am cerut TW si i-am facut poze cand eram la el in PC ,si minune pozele s-au salvat.Deci pe pielea mea am trait-o ,pe barba mea am simtit-o.

6FRIXlp.png

P.S. pozele cu folderele din Cs-ul tau , nu se iau ca si dovezi 

mt6u0x.jpg

BruTalRekT

BruTalRekT

Membru nou

• Membru
  • Pip
  • 5 posts

daca vrei  vb de pe mobil cu tn video  intram pe sv faci poze si iti arat live ca nu le gasesti in csstrike

tetea30

tetea30

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • PipPip
  • 32 posts

6FRIXlp.png

QueeN

QueeN

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 3 posts

Contra, e de datoria ta sa te asiguri ca cs-ul pe care il folosesti este apt

The Black Tulip

The Black Tulip

Co-Owner - STAR.UXG.R0 -

• Admin STAR
  • PipPip
  • 28 posts
  • LocationAlba Iulia

Contra , in momentul in care te apuci de counter strike este de datoria ta sa te asiguri ca ti se salveaza pozele si ca poti face wargods scan , adminul nu are nici o vina !

Posted Image

CLaTiTa

CLaTiTa

Administrator UXG

• Fondator UXG
  • 326 posts
  • LocationWhite Julia

2z86vl5.png

mt6u0x.jpg

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users