Jump to content

Bun venit pe UxG ~ Ultra X Gaming
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți cu postări la subiectele existente, să oferiți reputație colegilor, să obțineți propriul mesager privat, să vă actualizați statusul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Loghează-te aici - in caz contrar Crează un cont gratuit astăzi!
Photo

[STAR]Unban ANDREW ;

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

ANDREW D.

ANDREW D.

Membru nou

• Membru
  • Pip
  • 2 posts

Nick : ANDREW ;
IP : 84.117.51.46
SteamID (status in consola ) :  STEAM_0:1:84721430
Data/Ora/Harta :  15.04.2019 - 18:15:59 de_dust2
Motivul : "cheats"
Adminul de la care ati primit ban : IceGirl
Dovada ( print consola ) : https://imgur.com/a/2LtmNg4

Nu ştiam că este nevoie să joc demo on de fiecare dată când eşti tu pe server, IceGirl. A, dar stai, cred că ai tu şi aş vrea să îl văd. Mulţumesc.

• MisugeiCuLapte likes this

IceGirl

IceGirl

Owner - STAR.UXG.RO -

• Admin STAR
  • PipPip
  • 42 posts

http://www.girlshare.ro/3490280218.7

https://www97.zippys...MRUDF/file.html

ai wall, prea stii toti jucatorii unde sunt , si sa nu-mi zici ca ai sunet , pentru ca nu ai cum sa stii exact unde sunt, la scari te uiti exact pe ei ..... iesi pe porti te uiti exact pe ei si stii exact unde sunt ....

chiar nu suport oameni care au "ajutoare" 

P.S. dupa ce am citit modul tau de exprimare, repulsia mea fata de tine creste ..... daca te simti important si mai presus decat zeii , o sa ai multe zile fripte 

• 3Dy!, ANDREW D. and MisugeiCuLapte like this
احترام واحترام ، زملائك يعتزون وسوف يكون لك شرف

ANDREW D.

ANDREW D.

Membru nou

• Membru
  • Pip
  • 2 posts

http://www.girlshare.ro/3490280218.7

ai wall, prea stii toti jucatorii unde sunt , si sa nu-mi zici ca ai sunet , pentru ca nu ai cum sa stii exact unde sunt, la scari te uiti exact pe ei ..... iesi pe porti te uiti exact pe ei si stii exact unde sunt ....

chiar nu suport oameni care au "ajutoare" 

P.S. dupa ce am citit modul tau de exprimare, repulsia mea fata de tine creste ..... daca te simti important si mai presus decat zeii , o sa ai multe zile fripte 

Nu aş vrea să fac dublu post dar poţi schimba, te rog, link-ul de la demo? Eu unul nu îl pot descărca.

Nu am spus niciodată nimic, rare ori citesc chat-ul, nu mă cred mai important decât nimeni, vreau doar să mă joc liniştit atunci când intru.

PS : Nu te poţi aştepta să mă exprim altfel faţă de tine din moment ce tu, aproape de fiecare dată când eşti pe joc, îmi reproşezi că am nu ştiu ce config, că joc cu sunet, că fac aia, că fac aia. Dacă ai o problemă personală doar spune-mi. 

EDIT : La minutul 21:34:03, poţi vedea jucătorul de la scară cum se retrage, era normal să verific cutia, apoi sa ma uit in partea de sus a mid-ului. Apoi la minutul 21:55, când sar jos, jucatorul respectiv trage şi ratează. 

La minutul 23:15 dacă opreşti liniile şi asculţi, auzi cei 3 jucatori de la echipa CT cum avansează spre tunel, după ce scot unul, era normal să mă uit în partea scărilor din moment ce era singura parte din care ar putea să vină pentru că echipa mea era în site şi ţineau porţile.
La minutul 23:48, nu mă uit la nimeni prin poartă, ci aştept să explodeze flash-ul. După ce intru, se poate vedea că verific în partea dreaptă a porţii iar apoi îmi indrept ţinta spre jucătorul E= mc2. Părerea mea este că demo-ul ar fi trebuit să fie mai lung, în doar 3 runde nu ai ce wall să vezi. Aştept părerea celorlalţi admini. Sănătate! :)
PS2: Configul il are XqZ, pentru cei care vor să vadă ''setările extra''

• MisugeiCuLapte likes this

The Black Tulip

The Black Tulip

VIP STAR

• VIP UXG
  • Pip
  • 8 posts
  • LocationMadrid

parerea mea este ca dansul se foloseste foarte mult de sunet de altfel se vede foarte clar , eu nu consider ca ar avea wall !   29ur7nq.png  unban !

• ANDREW D. likes this

dgnlg6.jpg

XqZ^_

XqZ^_

Fondator UXG

• Fondator UXG
  • 143 posts
  • LocationRomania

Da nu are nimic adica nu vad nici un wall la tinta nu e cine stie ce acolo nu imi place 70% cap deci mna 29ur7nq.png

• ANDREW D. likes this

tetea30

tetea30

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 19 posts

Acolo​ ultima data cu mihai daca vedeti parca cam stia ca este acolo asa mi sa parut mie.Ii dau 29ur7nq.png

• ANDREW D. likes this

Mika3lla

Mika3lla

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 10 posts
  • LocationPitesti

Pare ca joaca la sunet. 29ur7nq.png

• ANDREW D. likes this

CLãTiTã

CLãTiTã

Administrator UXG

• Fondator UXG
  • 235 posts
  • LocationWhite Julia

Sunet + ceva setari extra in CFG. 29ur7nq.png

• ANDREW D. likes this

mt6u0x.jpg

Mave

Mave

Owner - STAR.UXG.RO -

• Admin STAR
  • PipPip
  • 26 posts
  • LocationAlba Iulia, jud. Alba, Romania

Joaca foarte bine, omu'! Atat de bine, ca ma enerveaza, cateodata. N-are wall! 29ur7nq.png

• ANDREW D. likes this

mUCIFLEx

mUCIFLEx

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 10 posts

Pro ! nu are nimica !

• ANDREW D. likes this

XqZ^_

XqZ^_

Fondator UXG