Jump to content

Bun venit pe UxG ~ Ultra X Gaming
Înregistrați-vă acum pentru a avea acces la toate funcțiile noastre. După ce v-ați înregistrat și v-ați conectat, veți putea să creați subiecte, să răspundeți cu postări la subiectele existente, să oferiți reputație colegilor, să obțineți propriul mesager privat, să vă actualizați statusul, să vă gestionați profilul și multe altele. Dacă aveți deja un cont, Loghează-te aici - in caz contrar Crează un cont gratuit astăzi!

RECLAMAȚIE MAVE!

• This topic is locked This topic is locked
10 replies to this topic

Guest_KOBOJ_*

Guest_KOBOJ_*
  • Vizitator

Am intrat cu un nume obscen, pe care desigur acest admin bine informat l-a schimbat, nimic rău până aici , pe urmă am folosit un nume compleet normal care în loc de ceva obscen conținea 5 steluțe  (*****), iar domnul/ copilul MAVe îl schimba de nșpe mii de ori, înțeleg că schimbă numele obsen, dar odată cee în loc de acele steluțe puteea fi orice alt cuvânt gen : CÂINE, STRUȚ sau pana mea, orice animal/cuvând/obieect, dar dânsul continua să-l schimbe, ceea ce te scoate din sărite . 

Rog să se ia atitudine față de acest ABUZ, altfel nu se poate numi .

Mave

Mave

Owner - STAR.UXG.RO -

• Admin STAR
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationAlba Iulia, jud. Alba, Romania

Invata sa faci o reclamatie dupa model, prima data, apoi mai stam de vorba!

SeysM

SeysM

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 20 posts
  • LocationBucuresti

6FRIXlp.png pentru ca nu ai respectat medelul si ii dau dreptate lui Mave pentru ca nu mi se pare normal ca un jucator sa joace cu nick alcatuit doar din stelutze. Dc nu ai pus in locul stelutelor alora "STRUT" sau ce mai vrei tu acolo. Cum vrei sa te strige lumea pe sv? stelutza? nu e bine.

3Dy!

3Dy!

Owner - STAR.UXG.RO -

• Admin STAR
  • Pip
  • 14 posts
  • LocationCluj-Napoca
Mă strofoc sa citesc această reclamație dar nu o iau în considerare

Vii cu vinul, morții cu morții lor

Hoții cu preoții, ne prostesc cu toții
Ne iau din porții și tu ții să ne cruți pe toți...

XqZ^_

XqZ^_

Fondator UXG

• Fondator UXG
  • 106 posts
  • LocationRomania

6FRIXlp.png 1. nu ai voie sa porti la nick name ****

2. Dupa care invata sa faci un cont 

3. Dupa ce iti faci cont te rog sa iti faci si tu o cerere dupa modelu care exista .

4. Te rog citeste regulamentu (

• Important : Interzis cu nick pe server care au ( / . * # sau etc - > exemplu poti avea player^ sau alte nume dar sa nu fie vulgare sau * $ # se va schimba numele de catre admin obligatoriu sau se va vb cu playeru sa isi schimbe nick )

GabyAfg

GabyAfg

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 14 posts

6FRIXlp.png

Căpşu<3

Căpşu<3

SuperModerator - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • Pip
  • 11 posts

6FRIXlp.png nu mai am nimic de spus , tot ceea ce era s-a spus :) 

IceGirl

IceGirl

Owner - STAR.UXG.RO -

• Admin STAR
  • Pip
  • 21 posts

6FRIXlp.png

احترام واحترام ، زملائك يعتزون وسوف يكون لك شرف

Chico Del Infierno

Chico Del Infierno

Owner - STAR.UXG.RO -

• Admin STAR
  • Pip
  • 19 posts

6FRIXlp.png si invata limba romana :)) ca ma uimesti :| nu de alta :)) , tu poti numi asta reclamatie ?! =)) cati 14 ani ai ?! :-/

Allahu ; on f1r3

Allahu ; on f1r3

Supervizor - STAR.UXG.RO

• Admin STAR
  • PipPip
  • 47 posts
  • LocationRm.Valcea

N-ai habar să faci un topic,mi-ar fi și rușine+citește regulamentul.
Important : Interzis cu nick pe server care au ( / . * # sau etc - > exemplu poti avea player^ sau alte nume dar sa nu fie vulgare sau * $ # se va schimba numele de catre admin obligatoriu sau se va vb cu playeru sa isi schimbe nick

6FRIXlp.png

CLãTiTã

CLãTiTã

Administrator UXG

• Fondator UXG
  • 37 posts
  • LocationWhite Julia

Din respect pentru restul comunitatii, ai fi putut acorda 5 minute reclamatie.Avem si noi niste regulamente ,reguli pe care daca nu le respecti vei fi tratat cu indiferenta si scos afara din camera de "judecata"2z86vl5.png

j5cu39.png 

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users